Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Kolekcia detských topánok Mammal je inšpirovaná zvieracími postavičkami. Topánky majú jedinečný dizajn, zachovávajúci si profylaktické vlastnosti, vďaka ktorým je obuv Memo známa a oceňovaná po celom svete – profylaktická podošva, Thomasova päta.

Prvé modely tejto kolekcie navrhol svetový dizajnér Kobi Levi, ktorý na výzvu realizácie detskej obuvi reagoval takto: „Veľmi ma potešilo, keď ma oslovila značka MEMO. V momente ako som zistil, že ide o profylaktickú obuv so zdravotnými vlastnosťami, moja túžba zapojiť sa, ešte vzrástla. Na svojich výstavách som často videl deti ako ich zaujali moje vzory. Preto som túto ponuku vnímal ako skvelú príležitosť urobiť niečo len pre nich. Zvieratá boli a sú pre mňa veľkou inšpiráciou. Bolo mi prirodzené navrhnúť sandále inšpirované práve nimi. Dúfam, že sa moje topánky budú deťom páčiť a budú ich chcieť s radosťou nosiť.”

Kolekcia Mammal je jedinečná profylaktická obuv pre deti, ktorá je nielen zdravá, ale aj vizuálne atraktívna. Obuv z tejto série má diagnostickú podrážku Memo a je prispôsobená ortopedickej vložke Memo.