Obuv Aurelka bola navrhnutá na základe poznatkov o liečbe a prevencii detskej plochej nohy v spolupráci s renomovanými ortopédmi. Detská noha je veľmi chúlostivá a náchylná na abnormálny vývoj. Obuv môže byť hlavným faktorom pri formovaní nohy dieťaťa.

Celokožená obuv Aurelka je ľahká, pružná a pohodlná. Päta topánky je stabilná a zvýšená zadná časť chráni členok pred patologickým vybočením.

Každá topánočka sa po zadaní objednávky dostáva do procesu šitia. Jej výroba môže trvať 35 dní od objednania u nášho dodávateľa. Preto je potrebné riadiť sa tabuľkou rozmerov a nebáť sa pridať nadmerok k štandardnej dĺžke nohy dieťaťa 🙂

Veríme, že si pomocou našej možnosti projektovania vlastnej topánočky užijete spoločne strávený čas a jeho výsledok Vás v závere milo poteší 🙂


Tovar, ktorý je vyrábaný na mieru podľa Vašich osobitných požiadaviek (zadaných na stránke www.kidoop.sk pred vyplnením objednávkového formulára), a slúži výlučne Vám ako kupujúcemu. V zmysle § 7 ods.6 písm. c) č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zos“), nie je z Vašej strany preto možné odstúpenie od zmluvy v rámci 14- dňovej lehoty podľa § 7 ods.1 ZoS.